BottomBannerList

Kaliforniya Biberi - Üç Renk (California Pepper)

Marka : Greenada
Fiyat : ₺12,00(KDV Dahil)

Paket olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

 

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.


- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.


- Cuma, Cumartesi  ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü (araya hafta sonu girdiği için) kargoya verilir.  Not: Siparişinizin Cumartesi  günü kargoya verilmesini  isterseniz lütfen bize ‘’İletişim’’ bölümündeki numaralardan ulaşarak bildiriniz.


Paket

Artır Azalt

California Biberi (Üç Renk) Satışı - Greenada California Biberi 3 Renk

 

 

California Biberi Nedir?

 

Biber, domates ve patlıcan gibi Solanaceae familyasından ve Capsicum cinsine ait Capsicum anuum L. türüdür. Biberin anavatanının Güney Amerika olduğu, buradan dünyaya yayıldığı kabul edilmektedir. Amerika'nın keşfi (1493) sırasında Meksika, Şili ve Peru civarındaki Kızılderililerin biber yetiştirdiği bildirilmektedir. Güney Amerika, özellikle Brezilya, çeşitli biber tür ve formların orijin merkezidir.

Antalya'da en fazla Kumluca, Finike ve Demre'nin bulunduğu bölgelerde biber yetiştirilmektedir. Biber tarımının toplam sera sebzeciliği içindeki payı %15 civarındadır.

Biber, meyvesi yenen sebzeler arasında, farklı şekillerde en çok tüketilenlerden birisidir. Taze, turşu, kızartma, dondurulmuş ürünler, sos, salça, toz biber, konserve, biber suyu, baharat olarak kullanımının yanında ilaç ve boya yapımında da yararlanılmaktadır.

-------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

DetayProdyctSlider
150 TL ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO

 

 

Çerez Kullanımı