BottomBannerList

Kırmızı Çeri Domates (Cherry Tomatoes)

Marka : Greenada
Fiyat : ₺9,00(KDV Dahil)

250 GR. Paket olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

 

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.


- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.


- Cuma, Cumartesi  ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü (araya hafta sonu girdiği için) kargoya verilir.  Not: Siparişinizin Cumartesi  günü kargoya verilmesini  isterseniz lütfen bize ‘’İletişim’’ bölümündeki numaralardan ulaşarak bildiriniz.


250 Gr.

Artır Azalt

Kırmızı Cherry Domates - Greenada Kırmızı Cherry Domates

 


Kırmızı Cherry Domates Nedir?

 

Çeri domates tohumu, Patlıcangiller familyasından, çok küçük ve yuvarlak bir domates türü olan çeri domates, kiraz meyvesini andıran görünümü nedeniyle bu ismi almıştır. Tatlı ve sulu olan bu türün anavatanı Güney Amerika ve orta Amerika'dır. Sofralık domates grubuna giren çeri domatesin yabani frenk domatesi ile kültür domatesinin genetik karışımları sonucu elde edildiği düşünülmektedir. Avrupa kıtasına ilk olarak 400 yıl önce geldiği tahmin edilmektedir. Günümüzde dünyanın en yaygın tarım bitkileri arasında yer alır. Akdeniz mutfağının baş tacıdır çeri domates, kırmızı, sarı, yeşil ve nadiren de siyah renkli çeşitleri vardır.

 
Benzer Ürünler
-------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

DetayProdyctSlider
150 TL ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO

 

 

Çerez Kullanımı