BottomBannerList

Saksı Limon Otu (Lemon Balm)

Marka : Greenada

Saksı olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

 

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.


- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.


- Cuma, Cumartesi  ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü (araya hafta sonu girdiği için) kargoya verilir.  Not: Siparişinizin Cumartesi  günü kargoya verilmesini  isterseniz lütfen bize ‘’İletişim’’ bölümündeki numaralardan ulaşarak bildiriniz.


Limon Otu Satışı, Greenada Limon Otu


Limon Otu Nedir?

Limon otu, Buğdaygiller ailesinden olan bu bitki, dünyada ismi Citronella adıyla bilinmektedir. 3 metreye kadar boylanan ve çiçekleri leylak renginde açan bir tür ağaçtır. Yaprakları limon kokulu olduğu için adını oradan almaktadır. İlk olarak Hindistan da ortaya çıkmış ve oradan da başta Asya mutfağı olmak üzere dünya mutfaklarında kendine yer bulmuştur. Limon otu bitkisi başta Akdeniz ülkelerinde tedavi amaçlı kullanılmak için yetiştirilmektedir. Halk dilinde bir diğer ismi melisa yada limon nanesi mide rahatsızlıklarından tutunda stresin yol açtığı tüm hastalıklara kadar çoğu hastalığın tedavisinde çok etkili olan ve kokusu rahatlatıcı olan şifa deposu bir ottur. Bu faydalarının yanında yapraklarının kokulu olması sebebi ile kozmetik sanayisinde etkili olarak kullanılmaktadır.-------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

DetayProdyctSlider
150 TL ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO

 

 

Çerez Kullanımı