BottomBannerList

Kereviz Sapı (Celery)

Marka : Greenada
Fiyat : ₺4,99(KDV Dahil)

Adet olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

 

Gönderilen ürünler yayla ilk hasat ürünlerdir, kış değerlerine göre biraz daha ince olacaklar ama her zamanki gibi bu ülkede en doğru yetiştirilen, sağlıklı ürün olarak gelecek size, Her geçen hafta ürün daha da gelişecek. 

 

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.


- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.


- Cuma, Cumartesi  ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü (araya hafta sonu girdiği için) kargoya verilir.  Not: Siparişinizin Cumartesi  günü kargoya verilmesini  isterseniz lütfen bize ‘’İletişim’’bölümündeki numaralardan ulaşarak bildiriniz.


Adet

Artır Azalt

Kereviz Sapı Satışı - Greenada Kereviz Sapı

  


Kereviz Nedir? Kereviz Sapı Ne İşe Yarar?


Makalemizde maydanozgillerden en faydalı kış aylarının en çok tüketilen sebzesi kereviz, kereviz sapı ve yaprağının faydaları ve zararları. Ayrıca Kereviz sağlığa faydaları, kereviz nasıl tüketilir konularını bulabilirsiniz. Kereviz hem lezzet hem de sağlık açısından oldukça faydalı bir sebzedir. Ilık iklim seven kerevizin yaprakları sebze olarak tüketilir. Kereviz bünyesinde fazlasıyla mineral ve vitamin barındırır. Tam bir karaciğer dostu olan kereviz karaciğer problemi olanların tüketmesi gereken bir sebzedir. Kolesterole ve yüksek tansiyona iyi gelir. İdrar söktürücü özelliği bulunan kereviz aynı zamanda böbrekler için de faydalıdır. Yine böbreklerle iyi olan ilişkisinden dolayı bulunan kum veya taşların dökülmesine yardımcı olur. Kerevizi çay olarak demlemek mideyi rahatlatacaktır. Bir diğer etkili yanı da kerevizin sarılık hastalığına iyi gelmesidir. Anne sütünü arttırır.

Benzer Ürünler
-------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

DetayProdyctSlider
150 TL ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO

 

 

Çerez Kullanımı