BottomBannerList

Kaliforniya Biberi -Yeşil (California pepper)

Marka : Greenada
Fiyat : ₺12,00(KDV Dahil)

Paket olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.

- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.

Paket

Artır Azalt

California Biberi (Yeşil) Satışı - Greenada California Biberi (Yeşil)

 

Kaliforniya biber veya Kaliforniya çan biberi adlarıyla da anılıyor. Özellikle, canlı kırmızı ve sarı renkleriyle raflarda dikkatleri üstüne çekiyor.

 

Aslında renkli dolma biberlerin yaklaşık on adet rengi bulunuyor. Normal dolmalık bibere benzeyen koyu yeşilden, patlıcan rengine benzeyen mora kadar farklı renklerde üretilebiliyor. Türkiye'de en yaygın olanları ise kırmızı ve sarı olanlarıdır. Lezzet açısından diğer biber türleriyle yarışan renkli dolmalık biberler, normal dolmalık biberlere kıyasla daha tatlı bir lezzete sahip olmasının dışında alıştığınız biber lezzetinden çok da uzak değildir.

 

Renkli dolma biberler ile leziz dolmalar hazırlayabilir ve keyifli sofralar hazırlayabilirsiniz. Normal biber dolmasında kullandığınız harcı bu biberlerin içinde de kullanabilirsiniz. Biberleri julyen olarak doğrayıp başka malzemelerle birlikte sebze sote veya tavuk sote gibi tariflerde de kullanabilirsiniz. Renkli biberler, besin değerleri açısından, özellikle C vitamini ve potasyum yönünden zengindir.

 

İstediğiniz miktarda renkli dolmalık biberi hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı