BottomBannerList

Mercan Köşkü (Majoran)

Marka : Greenada
Fiyat : ₺6,50(KDV Dahil)

25 GR. Paket olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

 

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.


- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.


- Cuma, Cumartesi  ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü (araya hafta sonu girdiği için) kargoya verilir.  Not: Siparişinizin Cumartesi  günü kargoya verilmesini  isterseniz lütfen bize ‘’İletişim’’ bölümündeki numaralardan ulaşarak bildiriniz.


25 Gr.

Artır Azalt

Mercan Köşkü (Majoran) Satışı, Greenada Mercan Köşkü (Majoran)

 


Mercan Köşkü (Majoran) Nedir?

Aromalı kokusuyla değdiği her yemeği lezzetlendiren,çaylarıyla da şifa deposu olarak kullanacağınız mucizevi bitki mercanköşk çiçeği koyu yeşil yapraklara sahiptir.Kekikle benzetilse de alakası yoktur aslında.Ondan daha yumuşak ve hafiftir.

Almanlar, kekik ve mercanköşkü sosislerde kullandığı için kulaktan kulağa böyle bir benzerlik yayılmıştır. Kelime anlamı incelendiğinde, Farsça-dağın neşesi, dağın keyfi- anlamını taşır. Aromatik kokusuyla dağlara neşe ve keyif verdiğini anlamaktayız.

Keklikotu veya güveyotu adını duyduğunuz yerde sakın yabancılık çekmeyin. Çünkü bu isimler, vitamin ve mineral bakımından zengin olan mercanköşkünün diğer isimleridir. Günde 2 çay kaşığı tükettiğinizde vücudun ihtiyacı olan A ve C vitaminine destek olmaktadır.

Her bitkinin yabani türü olduğu gibi, yabani mercanköşk de bu bitkinin sert ve daha keskin tada sahip olan bir türü olarak aktarlarda yerini almaktadır.

-------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

 ------------------------------------

DetayProdyctSlider
150 TL ÜSTÜ ÜCRETSİZ KARGO

 

 

Çerez Kullanımı