heade bar sarı

Mini Salatalık ( Baby Cucumber)

0,00
Fiyat : ₺7,90(KDV Dahil)
Yerli Üretim ve Greenada

250 Gr olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.

- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.

250 Gr.

Artır Azalt

Mini Salatalık Satışı - Greenada Mini Salatalık

 

Hint Yarımadası’nın salatalığın ilk üretildiği yer olduğunda dair bilgiler yer almaktadır. Bir adedi 14 kcal olan salatalık, insan sağlığı için çok sağlıklı ve çok doğal sebzeler içerisinde yer alır.Birçok yerde yetiştirilebilmesi ise yetiştirme şartlarının çok rahat olmasından kaynaklanmaktadır. 

Renk olarak açık koyu, boy olarak kısa uzun şekilde farklılıklar gösteren salatalık, fiziken ince bir kabuğa sahiptir.Sulu ve çekirdekli olan sebze tercihe göre kabuklu veya kabuğu soyularak da tüketilebilmektedir. Salatalığı diğer sebzelerden en önemli özelliği ise daha çok sulu olmasıdır.

İçerisinde vitamin ve mineral barındıran salatalık, tüketilmesi gereken çok önemli yiyecekler arasında yer almaktadır. Salatalık içerisinde, A-B-C-E-K vitamini barındırmaktadır.

Çerez Kullanımı