BottomBannerList

Soğan Çiçeği (Onion Flower)

Marka : Greenada
Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)

12 Adet/Paket olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.

- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.

12 Adet

Artır Azalt

Soğan Çiçeği Satışı, Greenada Soğan Çiçeği

 

 

Soğan Çiçeği Nedir?  


Allium familyası içinde bulunan soğan, pırasa, sarımsak ve şalot soğanı sofralarımıza tat ve aroma katmak için kullandığımız ve vazgeçemediğimiz sebzelerin başında gelmektedir. Bu familyada yer alan sebzelerin tamamının yapraklarından çiçeklerine kadar her kısmı tüketilebilmektedir. Ülkemizde üreticilerin hemen tamamı bu türleri daha çok tüketilen kısımları olan soğanları, yaprakları veya dişleri için yetiştirmekte fakat değişik ülkelerde çiçekleri de farklı yemeklerin yapımında kullanılmak üzere yetiştirilmekte ve pazarlanmaktadır. Farklı soğan çeşitlerinin çiçekleri değişen büyüklüklere ve renklere sahiptir. Soğan çiçekleri yıldız şeklinde pembe, beyaz, mavi, mor veya sarı gibi farklı renklere sahip olup kümeler halinde bulunur. 

Çerez Kullanımı