BottomBannerList

SUMAK EKŞİSİ SOS CAM 250 ml

Fiyat : 14,90 TRY(KDV Dahil)

250 ml Şişe olarak gönderim yapılmaktadır.

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.

250 ml

Artır Azalt

Yaptığımız lezzetli yemekleri ekstra ekşi lezzetlerde tatlandırmak isteyenler için Kemal Kükrer Anadolu Ekşileri Serisi çok şey vaat ediyor. İşte Sumak Ekşili Sos da bunlardan biri. Kemal Kükrer uzmanlığı ile üretilen ve ideal koşullarda şişelenerek evlerinize gelen Sumak Ekşili Sos için mutfaklarınızda yer açın.

Kıpkırmızı çiçekleri ve tohumları ile sumak bitkisi bize çok özel bir baharat sundu asırlarca. Ekşimsi, hoş bir aromaya sahip sumağın artık kebapçılardan çıkıp, evlerimizin mutfaklarında da yerini aldığı malum. Onun o eşsiz aromasını ve ekşi tadını şimdi sos olarak da bulabilmek ise tek kelimeyle şahane.

Mide dostu, güçlü bir antioksidan, metabolizma hızlandırıcı ve kalp sağlığına bilinen pek çok faydası bulunan sumak yalnız salatalarda değil, et yemeklerinde, fırın yemeklerinde ve hatta içeceklerde bile harika sonuçlar verebiliyor. Kemal Kükrer Anadolu Ekşileri Serisinin katkılarıyla şimdi güçlü bir lezzetlendirici olarak, yani Sumak Ekşili Sos olarak da pratik kullanımıyla size çok şey vaat ediyor.

Çerez Kullanımı