heade bar sarı

Tarhun Otu (Tarragon) 25 Gr

0,00
Fiyat : ₺6,99(KDV Dahil)
Yerli Üretim ve Greenada

25 Gr olarak gönderim yapılmaktadır. Mevsimsel geçişlere bağlı olarak ürünlerimiz değişkenlik gösterebilir. Çıkışı yapılan ürünlerinizin taze bir şekilde elinize ulaşması adına lütfen kargonuzu takip ediniz.

HAFTA İÇİ  SAAT 15:00’TEN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİLİR.

- Taze olması adına ürünlerimizi günlük hasat olarak göndermekteyiz, sipariş ettiğiniz ürün kalmamış ise kargo çıkışı bir sonraki gün  yapılır.

25 Gr.

Artır Azalt

 

Tarhun Otu (Tarragon) Satışı, Greenada Tarhun Otu (Tarragon)

 

Tarhun Otu (Tarragon) Nedir?

Anavatanı Sibirya olan tarhun otu papatyagiller familyasının bir üyesidir. Ayırt edilebilir ince uzun yapraklara, açık yeşil renge ve keskin fakat hoş bir kokuya sahiptir.

İçerisinde yüksek oranda faydalı bitkiler bulunmakta bu da bireylerin tercih etme nedenlerinde bir artış yaratmaktadır. İçerisinde fazlaca iyot ve tuz olduğu bilinmekte ve bu de besin değerinde bir artış yaşanmasını sağlamaktadır. Ayrıca birçok vitaminin de vazgeçilmez besin kaynağı olduğu söylenmektedir. İçerisinde A, B, C gibi önemli vitamin değerleri yer alır.

Kişilerde eksik olan demir, magnezyum, mineral, reçine, fosfor gibi birçok maddeyi yer alarak sağlıklı olduğu satış sitesinde verilen bilgilerce söylenmektedir. Sağlık açısından oldukça faydalı oluğu bilinen bu besinin genel olarak faydaları şu şekilde sıralanır; bağırsak sorunlarına çözüm olur, idrar hizmetini sonuna kadar en iyi şekilde verir, bireylerin maruz kaldığı idrarını tutmamama sorununa çözüm olur. Genel olarak birçok bitkinin çok iyi özellikleri olsa da belirli şekilde görülen yan etkileri o besini kullanmamıza engel oluşturur. Ancak bu bitkinin satış sitesinde verilen bilgiler ışığında çok büyük bir yan etkisinin olmadığını söylenmektedir.

 

 

Çerez Kullanımı